AKTUALIZACJA: Ciało znalezione na plaży w Thalang, Phuket

Thalang –

Ciało Tajlandczyka znaleziono na dużych skałach na plaży w dzielnicy Thalang.

Nasza poprzednia historia:

Tajlandczyk zaginął po tym, jak poszedł popływać w morzu, ignorując czerwone flagi na plaży w Thalang.

Teraz aktualizacja:

Policja Cherng Talay została powiadomiona o zwłokach we wtorek (2 sierpnia) o godzinie 00:1st) na plaży Surin w Cherng Talay.

Policja i ratownicy przybyli na plażę, aby znaleźć ciało mężczyzny leżące na dużej skale na plaży. Ciało jest nadal identyfikowane przez odpowiednich urzędników, aby jednoznacznie stwierdzić, czy ciało rzeczywiście należy do tego samego mężczyzny z Tajlandii, pana Tawata Siracha, lat 44, z Phitsalunok, który zaginął po niedawnym pływaniu.

Jednak przyjaciele Tawata nieoficjalnie potwierdzili The Phuket Express, że ciało rzeczywiście należało do pana Tawata. Nazwiska przyjaciół zostały utajnione ze względu na ich prywatność.

Ciało zaginionego senegalskiego turysty wyrzuciło dziś na brzeg w dystrykcie Karon w Phuket po tym, jak zaginął na wzburzonym morzu 28 lipca.

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.