Kolejny mężczyzna aresztowany za sprzedaż fajerwerków na Patong Beach

Patong –

Mężczyzna został aresztowany za sprzedaż fajerwerków na plaży Patong w ramach trwającej kampanii mającej na celu usunięcie fajerwerków z plaży.

Policja Patong poinformowała Phuket Express w ten długi weekend 1 sierpnia 2023 r., że otrzymała skargi od zaniepokojonych obywateli, że fajerwerki były sprzedawane i wystawiane na Patong Beach i stały się uciążliwe zarówno dla mieszkańców, jak i turystów.

Policja Patong przeprowadziła później inspekcję Patong Beach i aresztowała mężczyznę, którego nie zidentyfikowała. Zabrano mu kolekcję różnych fajerwerków. Został zabrany na komisariat policji w Patong, gdzie usłyszał zarzut sprzedaży fajerwerków bez zezwolenia.

Jak stwierdzono, jest to część regularnej walki ze sprzedażą nielegalnych fajerwerków na Patong Beach, jak widać poniżej.

Na plaży Patong skonfiskowano pięć fajerwerków.

Kobieta została aresztowana za sprzedaż fajerwerków na Patong Beach.

Pływające latarnie i fajerwerki zostały przejęte na plaży Patong po skargach.

Gmina Patong ostrzegła opinię publiczną, że żadne fajerwerki ani pływające latarnie nie są dozwolone na żadnym wydarzeniu, chyba że urzędnicy Patong udzielą specjalnej zgody, a kara jest surowo egzekwowana.

Dwóch mężczyzn zostało aresztowanych za sprzedaż fajerwerków na Patong Beach.

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.