Dwóch Hindusów utonęło na plaży Phuket po tym, jak rzekomo zignorowali ostrzeżenia dotyczące pływania

Phuket -

Dwóch indyjskich turystów utonęło na plaży Karon w Mueang Phuket po rzekomym zignorowaniu czerwonych flag i braku ostrzeżeń dotyczących pływania.

Służby ratownicze zostały powiadomione o incydencie we wtorek (6 sierpnia) o godzinie 45:1 na Karon Beachst). Oni i Phuket Express przybyli na plażę z czerwonymi flagami, co oznaczało zakaz pływania wzdłuż plaży.

Dwóch turystów z Indii zostało już wyciągniętych z plaży na plażę przez ratowników przed przybyciem ratowników. Obaj mężczyźni nie mieli pulsu i zostali przewiezieni do pobliskich szpitali, gdzie później uznano ich za zmarłych. Jeden z nich został zidentyfikowany przez policję w Karon jako pan SAGER JVGTAWAT, lat 31, a drugi mężczyzna nie został jeszcze publicznie zidentyfikowany przez odpowiednich urzędników.

Niezidentyfikowani indyjscy przyjaciele dwóch mężczyzn powiedzieli policji w Karon, że w sumie było ich ośmiu, którzy pojechali odwiedzić ten obszar. Czterech z nich poszło popływać w morzu pomimo wielu ostrzeżeń, aby nie wchodzić do wody. Cała czwórka została wyciągnięta do morza przez silne fale. Ratownicy zabrali ich z powrotem na plażę, ale dwóch mężczyzn tragicznie utonęło.

Podobne zdarzenia w ostatnim czasie:

Turysta z Senegalu zaginął po kąpieli w morzu na Freedom Beach w Karon na Phuket.

Ciało zaginionego senegalskiego turysty wyrzuciło dziś na brzeg w dystrykcie Karon w Phuket po tym, jak zaginął na wzburzonym morzu 28 lipca.

Tajlandczyk zaginął po tym, jak poszedł popływać w morzu, ignorując czerwone flagi na plaży w Thalang.

Ciało Tajlandczyka znaleziono na dużych skałach na plaży w dzielnicy Thalang.

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.