Południowoafrykański zabrany do szpitala po zakłócaniu porządku publicznego w Patong

Patong –

Półnagi i bez butów mężczyzna z RPA został przewieziony do szpitala w celu oceny stanu zdrowia psychicznego po tym, jak spowodował zamieszanie publiczne.

Policja Patong powiedziała Phuket Express, że została powiadomiona o incydencie w pobliżu hotelu przy Pracha Nukroh Road. Przybyli na miejsce zdarzenia, aby znaleźć obcokrajowca, którego policja zidentyfikowała jako obywatela Republiki Południowej Afryki, ale którego nazwisko zostało utajnione z powodów medycznych. Głośno mówił do siebie i przeszkadzał przechodzącym obok osobom. Wydawał się zdezorientowany i zdezorientowany.

Policja ustaliła, że ​​mężczyzna z RPA był nietrzeźwy, oprócz podejrzenia choroby psychicznej. Został zabrany do szpitala Patong w celu oceny stanu psychicznego. Jego krewni przybyli do szpitala i powiedzieli policji, że mężczyzna z RPA denerwował się pracą i nie spał od trzech dni.

W podobnych ostatnich wiadomościach:

Nietrzeźwy Rosjanin został zatrzymany przez policję w Phuket za pomocą paralizatora (pistoletu elektrycznego) po tym, jak stwierdzono, że uszkadzał wiele samochodów w Wichit.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.