Ludzka miednica znaleziona porzucona na wysypisku śmieci na wyspie Pha Ngan, prawdopodobnie cudzoziemiec

FOTO: MGR

Wyspa Pha Ngan, Surat Thani –

Ludzka miednica z wciąż przyczepionymi jelitami została znaleziona na wysypisku śmieci na wyspie Pha Ngan w Surat Thani.

Kapitan Suteep Chadakan z policji Pha Ngan został powiadomiony o ludzkich częściach ciała w czwartek (3 sierpnia) na wysypisku śmieci w gminie Koh Pha Ngan Island. Organy ścigania przybyły na miejsce wraz z ratownikami, aby znaleźć męską miednicę o szerokości 50 centymetrów i wadze około pięciu kilogramów wewnątrz worka na śmieci. W podwójnej torbie znaleźli także ludzkie jelita.

Policja uważała, że ​​części ludzkie należały do ​​obcokrajowca, ponieważ kości były znacznie większe niż normalne ciało Tajów i zawierały dużo lipidów. Uważa się, że mężczyzna zmarł co najmniej 24 godziny.

Policja uważa, że ​​części zostały wyrzucone do kosza na śmieci, zanim śmieciarz włożył kosz do śmieciarki i wyrzucił szczątki na wysypisko, aby czekały na przyszłe spalenie. Policja Koh Pha Ngan próbuje znaleźć inne części jego ciała i polować na potencjalnych podejrzanych, a także ustalić, do kogo należała miednica.

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.