Rosjanin utonął na plaży Phuket po rzekomym zignorowaniu ostrzeżeń dotyczących pływania

Phuket -

Rosyjski turysta utonął na plaży w Thalang rzekomo ignorując czerwone flagi i brak ostrzeżeń dotyczących pływania.

Policja Turystyczna Phuket powiedziała Phuket Express, że została powiadomiona o incydencie w czwartek wieczorem o zmierzchu (3 sierpniard) na plaży Surin. Przybyli na plażę z czerwonymi flagami umieszczonymi przez ratowników, co oznaczało, że wzdłuż plaży nie wolno pływać.

Cudzoziemcowi udzielili reanimacji przez ratowników na plaży, a później został zidentyfikowany przez policję turystyczną w Phuket jako MR. ALEKSANDR IUNEMEN, 41 lat, obywatel Rosji. Został przewieziony do miejscowego szpitala, gdzie stwierdzono zgon.

To piąta osoba, która ostatnio utonęła w Phuket w ciągu ostatniego tygodnia, z czego czterech to turyści zagraniczni. Podobno urzędnicy spotykają się, aby omówić sposoby lepszego powstrzymania ludzi przed pływaniem podczas złej pogody i zapewnienia lepszego wsparcia ze strony ratowników.

Podobne zdarzenia w ostatnim czasie:

Dwóch indyjskich turystów utonęło na plaży Karon w Mueang Phuket po rzekomym zignorowaniu czerwonych flag i braku ostrzeżeń dotyczących pływania.

Turysta z Senegalu zaginął po kąpieli w morzu na Freedom Beach w Karon na Phuket.

Ciało zaginionego senegalskiego turysty wyrzuciło dziś na brzeg w dystrykcie Karon w Phuket po tym, jak zaginął na wzburzonym morzu 28 lipca.

Tajlandczyk zaginął po tym, jak poszedł popływać w morzu, ignorując czerwone flagi na plaży w Thalang.

Ciało Tajlandczyka znaleziono na dużych skałach na plaży w dzielnicy Thalang.

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.