Dwie osoby ranne w strzelaninie w Patong

Patong –

Dwie osoby zostały ranne po strzelaninie w Patongu.

Podpułkownik Chompunuch Anantayakun z policji w Patong powiedział Phuket Express, że zostali powiadomieni o incydencie w czwartek wczesnym rankiem (3 sierpniard) w pobliżu skrzyżowania na Petch Kood Road.

Policja Patong i zespoły ratownicze przybyły na miejsce zdarzenia, aby znaleźć świeże plamy krwi na drodze. Dwie osoby ranne w wyniku postrzałów zostały już przewiezione do lokalnego szpitala, zidentyfikowano ich jedynie jako 21-letniego pana Doe i 20-letniego pana Dream. Pan Doe zranił się w prawą nogę, a pan Dream zranił się w palec. Na miejscu policja Patong znalazła również zużyty nabój i kulę.

Podpułkownik Chompunuch powiedział Phuket Express, że dwie strony rozmawiały o nieujawnionym osobistym sporze, zanim jedna ze stron, która była w sedanie, otworzyła ogień do dwóch rannych mężczyzn, zanim odjechali swoim pojazdem.

Policja Patong już zidentyfikowała podejrzanego (podejrzanych), który otworzył ogień w miejscu publicznym i prowadzi śledztwo w celu postawienia ich przed wymiarem sprawiedliwości. Według doniesień ofiary dochodzą do siebie po ranach w miejscowym szpitalu.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.