Sklep z konopiami w Rawai został zamknięty na 30 dni

Rawai-

Sklep z konopiami indyjskimi w Rawai został zamknięty na 30 dni po otrzymaniu skarg.

Urzędnicy pod przewodnictwem szefa biura dystryktu Mueang Phuket, pana Pairoj Srilamoon i policji Chalong, przeprowadzili inspekcję sklepu z konopiami indyjskimi w Rawai.

Cudzoziemiec został znaleziony palący marihuanę, a drugi cudzoziemiec, którego nie zidentyfikowano, pojawił się, twierdząc, że jest właścicielem z legalną licencją na sprzedaż marihuany w sklepie o nazwie „Cosmic Temple Vibes HQ”.

Na drugim piętrze uprawiano również konopie indyjskie. Budynek obok sklepu został uszkodzony przez wilgoć, a woda kapała do sypialni i uszkadzała ścianę, co według niezidentyfikowanego właściciela budynku było spowodowane uprawą konopi.

Pan Pairoj powiedział Phuket Express, że właściciel sklepu z konopiami indyjskimi jest oskarżany o łamanie obowiązujących zasad i przepisów poprzez zezwalanie ludziom na palenie marihuany w sklepie.

Uprawa konopi indyjskich w budynku i powodowanie zakłóceń to dwa inne zarzuty, które są rozważane.

Nie było od razu jasne, czy pierwotna skarga na sklep z konopiami indyjskimi została złożona przez sąsiada, który poniósł rzekomą szkodę.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.