Siedem osób zostało rannych po zderzeniu pickupa z sedanem w Thalang

Thalang –

Siedem osób odniosło obrażenia po zderzeniu pickupa z sedanem w Thep Krasattri w miniony weekend.

Policja Thalang została powiadomiona o wypadku w piątek (4 sierpnia).th) na północnym pasie Thep Krasattri Road. Przybyli na miejsce zdarzenia znaleźli uszkodzoną furgonetkę i sedana na pasie centralnym.

Wewnątrz pickupa policja Thalang znalazła trzy ranne osoby, a wewnątrz sedana cztery ranne osoby. Wszyscy zostali przewiezieni do pobliskiego szpitala i nie zostali zidentyfikowani przez tajlandzkie media.

Policja Thalang kontynuuje dochodzenie w celu ustalenia dokładnej przyczyny wypadku w celu podjęcia dalszych kroków prawnych.

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.