Hiszpan aresztowany za rozczłonkowanie swojego kolumbijskiego partnera na wyspie Pha Ngan

ZDJĘCIE: Khaosod

Surat Thani —

Tajska policja aresztowała hiszpańskiego podejrzanego o rzekome zamordowanie i poćwiartowanie swojego kolumbijskiego partnera na południowej wyspie turystycznej Pha Ngan, Surat Thani.

Podejrzany, p. Daniela Jeronimo Sancho Bronchalo, 29-letni obywatel Hiszpanii, został aresztowany w piątek, 4 sierpnia, pod zarzutem rzekomego zabicia i poćwiartowania pana Edwina Miguela Arrieta Arteaga 44-letniego Kolumbijczyka i porzucił swoje ciało w wysypisko śmieci na wyspie Pha Ngan.

Części ciała zostały odkryte 3 sierpnia w kilku workach na śmieci, co szybko doprowadziło do aresztowania Jeronimo następnego dnia.

5 sierpnia pol. Pułkownik Surapong Thanomjit, dowódca regionu policyjnego 8, dokonał inspekcji pokoju hotelowego podejrzanego i odkrył kluczowe dowody, które prawdopodobnie były pasmami włosów, pozostałościami tłuszczu i fragmentami mięsa Miguela. Dowody te są badane przez zespół medycyny sądowej, a wyniki spodziewane są w ten weekend.

pol. Pułkownik Surapong stwierdził, że według wstępnego wywiadu z krewnymi ofiary ofiara była chirurgiem zajmującym się zmianą płci w Kolumbii. Od ponad roku był w związku z Hieronimem, znanym w Hiszpanii wodzem.

Obaj umówili się na spotkanie na wyspie Pha Ngan na imprezie przy pełni księżyca. Jednak po tym, jak Miguel przybył do Tajlandii i udał się na tropikalną wyspę, jego krewni w tajemniczy sposób stracili z nim kontakt. Podczas przesłuchania Jeronimo twierdził, że jeszcze nie spotkał się z Miguelem, więc krewni Miguela skoordynowali z policją turystyczną kontrolę hotelu, w którym obaj zarezerwowali pobyt, ale nie znaleźli żadnego z nich.

Podczas śledztwa policja odkryła, że ​​Jeronimo przebywał we wspomnianym hotelu sam i wymeldował się przed przybyciem Miguela. Następnie 3 sierpnia na wysypisku śmieci odkryto części ludzkiego ciała.

Wieczorem 1 sierpnia Jeronimo kupił zestaw narzędzi, w tym 8-calowy nóż, gumowe rękawice, folię, zmywak ze stali nierdzewnej, roztwór czyszczący i duże worki na śmieci z tajskiego sklepu wielobranżowego Pol. — stwierdził płk Surapong.

Z policyjnego raportu wynika, że ​​podejrzany przyznał się do zabójstwa swojej partnerki. Przyznał się do rozdzielenia części ciała i wepchnął je do torby podróżnej Miguela. Ponieważ nie wszystkie części pasowały, pozostałe części włożył do czarnych worków na śmieci i wyrzucił do kosza. Następnie zabrał torbę podróżną zawierającą głowę i inne narządy, poszedł wypożyczyć kajak w pobliżu hotelu i wyrzucił go do morza.

Po przyznaniu się Jeronimo władze zmobilizowały zespół poszukiwawczy, aby zlokalizować torbę podróżną wzdłuż linii brzegowej.

Choć dokładna motywacja zdarzenia jest w trakcie ustalania, wstępne przesłanki wskazują, że przyczyną mogła być zazdrość, Pol. Podejrzenie pułkownika Surapong.

Podejrzany to syn znanego hiszpańskiego aktora, Rodolfo Sancho Aguirre.

Zapisz się!
Tanakorn Panyadee
Najnowszy tłumacz wiadomości lokalnych w The Pattaya News. Aim ma XNUMX lata, obecnie mieszka i studiuje ostatni rok studiów w Bangkoku. Interesuje się tłumaczeniem na język angielski, opowiadaniem historii i przedsiębiorczością, wierzy, że ciężka praca jest nieodzownym składnikiem każdego sukcesu na tym świecie.