AKTUALIZACJA: Podejrzany aresztowany po tym, jak dwie osoby zostały ranne w strzelaninie w Patong

Patong –

Podejrzany został aresztowany po tym, jak dwóch młodych mężczyzn zostało rannych po strzelaninie związanej z bronią palną w Patong.

Nasza poprzednia historia:

Dwie strony rozmawiały o nieujawnionym osobistym sporze, zanim jedna ze stron, która była w sedanie, otworzyła ogień do dwóch rannych mężczyzn, zanim odjechali swoim pojazdem on Czwartek wczesnym rankiem (3 sierpniard) w pobliżu skrzyżowania na Petch Kood Road.

Teraz aktualizacja:

Policja Patong powiedziała Phuket Express, że w sobotę (5 sierpniath) aresztowali mężczyznę zidentyfikowanego jedynie jako pan Nattapong, lat 34, i przeprowadzono rekonstrukcję strzelaniny.

Nattapongowi postawiono zarzuty zamiaru zabójstwa, nielegalnego posiadania broni palnej i amunicji, publicznego noszenia broni i amunicji bez powodu oraz strzelania w miejscach publicznych.

Motyw zdarzenia i charakter sporu między obiema stronami nie zostały ujawnione tajskim mediom.

Nattapong pozostaje w areszcie policyjnym od czasu prasowego. Nie wiadomo, czy skorzystał z usług adwokata, jednak podobno przyznał się do przestępstwa, zgadzając się tym samym na rekonstrukcję.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.