Śledztwo w sprawie makabrycznego morderstwa dokonanego przez słynnego hiszpańskiego szefa kuchni w Tajlandii

Surat Thani —

Zespół medycyny sądowej potwierdził, że części ciała znalezione na wysypisku śmieci na turystycznej wyspie Pha Ngan w Tajlandii, Surat Thani, należą do Kolumbijczyka, który prawdopodobnie został zamordowany przez swojego hiszpańskiego kochanka.

Najpierw nasza poprzednia historia:

Tajska policja aresztowała hiszpańskiego podejrzanego o rzekome zamordowanie i poćwiartowanie swojego kolumbijskiego partnera na południowej wyspie turystycznej Pha Ngan, Surat Thani.

Teraz nasza aktualizacja:

Wyniki analizy DNA wykazały, że części ciała należały do ​​pana Edwina Miguela Arrieta Arteaga, 44-letniego kolumbijskiego chirurga zajmującego się zmianą płci, który wybierał się na wycieczkę na wyspę Pha Ngan ze swoim hiszpańskim partnerem, panem Danielem Jeronimo Sancho Bronchalo, 29.

Pan Edwin w tajemniczy sposób stracił kontakt ze swoimi krewnymi po podróży na wyspę, aby cieszyć się przyjęciem przy pełni księżyca z panem Danielem. Jego rozczłonkowane części ciała znaleziono później w workach na śmieci na wysypisku śmieci na wyspie.

Do tej pory pan Daniel przyznał się do rzekomego zabójstwa i rozdzielenia ciała swojej kochanki, twierdząc, że pan Edwin próbował z nim seksu na siłę. Doprowadziło to do bójki, w której pan Daniel pewnego razu uderzył pana Edwina, powodując jego upadek i śmiertelnie uderzenie głową w wannę. Zmusiło to pana Daniela do pozbycia się ciała poprzez jego rozczłonkowanie, zgodnie z jego twierdzeniem, chociaż policja była co do tego sceptyczna.

Policja powiedziała, że ​​podejrzany skrupulatnie zaplanował incydent, zapraszając swojego partnera na spotkanie na wyspie i kupując odpowiednie narzędzia do rozczłonkowania ciała.

Pan Daniel zostaje zatrzymany pod zarzutem morderstwa z premedytacją, ukrycia ciała i fałszowania dowodów.

Dodatkowo policja ujawniła, że ​​pan Daniel już raz odwiedził wyspę. Wykorzystał również kartę kredytową pana Edwina i jego pieniądze, aby zainwestować w otwarcie restauracji w Hiszpanii.

Oprócz rzekomego sporu o zazdrość motywem mogły być również względy finansowe - podała policja.

Trwa poszukiwanie pozostałych części ciała ofiary, które podejrzany porzucił w morzu, a władzom udało się odzyskać czarną torbę zawierającą głowę, obie ręce i ramiona ofiary 6 sierpnia.

Daje to całkowitą liczbę znalezionych części ciała do ośmiu z ogółem 14, pozostawiając sześć wciąż brakujących części, jak twierdzi podejrzany.

Wiadomo, że pan Daniel jest synem znanego hiszpańskiego aktora, Rodolfo Sancho Aguirre. Ponadto jest wnukiem Félixa Ángela Sancho Gracii, legendarnego hiszpańskiego aktora.

Podobno jego ojciec planuje odwiedzić Tajlandię po tym, jak dowiedział się o obecnej sytuacji syna.

FOTO: Matichon

Ten artykuł pierwotnie ukazał się na naszej siostrzanej stronie The Pattaya News.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce. Ma doświadczenie w HR i operacjach i od dekady pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od około dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie proszę kierować na e-mail [email chroniony] O nas: https://thephuketexpress.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thephuketexpress.com/contact-us/