AKTUALIZACJA: Łódź wypuszcza olej do morza Phuket, aby stanąć przed działaniami prawnymi

Phuket -

Urząd Morski Phuket złożył raport o wszczęciu postępowania sądowego przeciwko łodzi, która wypuściła ropę do morza.

Nasza poprzednia historia:

Na kilku plażach w Thalang znaleziono plamy oleju, a także małego żółwia morskiego, który najwyraźniej został dotknięty olejem.

Teraz aktualizacja:

Szef biura morskiego w Phuket, pan Chayapong Pranit, powiedział Phuket Express, że udało im się ustalić, że źródłem ropy była łódź. Urząd Morski Phuket złożył raport policji Sakoo w Thalang w poniedziałek (7 sierpnia).th), aby kontynuować dochodzenie i ustalić właściciela łodzi.

Każdy, kto wypuści ropę do morza, może trafić do więzienia na okres do trzech lat lub ukarać grzywną w wysokości do 60,000 XNUMX bahtów lub obie kary łącznie. Muszą również pokryć koszty usunięcia szkód wyrządzonych przez uwolniony olej.

Więcej szczegółów na temat tej historii zostanie zaktualizowanych, gdy zostaną ujawnione przez odpowiednie władze.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.