Drugi syn króla Tajlandii wraca do Tajlandii po 27 latach

Tajlandia -

Drugi syn Jego Królewskiej Mości Króla Maha Vajiralongkorn odwiedził Tajlandię po 27 latach.

Vacharaesorn Vivacharawongse, lat 42, jest dobrze znany Tajom jako „Than Aon” i przybył do Tajlandii w sobotę (5 sierpnia)th), 2023. „Than Aon” przez większość życia mieszkał i pracował w Stanach Zjednoczonych, pracując w dziedzinie prawa.

„Than Aon” po raz pierwszy odwiedził świątynie i spotkał się ze starszymi mnichami, zanim odwiedził Fundację Opieki nad Dziećmi Slumsów pod patronatem Jej Królewskiej Wysokości Księżniczki Galyani Vadhana Krom Luang Narathiwat Ratchanakarina w Bangkoku.

Tajowie przywitali go, a nawet wypowiedzieli słowa „Niech żyje”. Jednak „Than Aon”, który oficjalnie nie ma królewskiego tytułu, powiedział: „Proszę, nie mów do mnie tych słów, ponieważ nie pełnię tu żadnej oficjalnej funkcji ani funkcji”. Podniósł ręce do „Wai” i zamiast tego szanował Tajów i robił z nimi zdjęcia. Opublikował również na swoim osobistym Facebooku zdjęcie, na którym jest w taksówce Tuk Tuk, które zyskało wiele polubień i udostępnień.

O swojej wizycie w Tajlandii powiedział międzynarodowej prasie: „Zostałem bardzo ciepło przyjęty przez Tajlandczyków. Mieszkałem za granicą przez długi czas, ale nigdy nie zapomniałem, że jestem Tajką. Spędzałem czas za granicą, promując kulturę tajską także wśród obcokrajowców. Opuściłem ten kraj na 27 lat i wreszcie wróciłem do domu, aby go odwiedzić. Moje marzenie się spełniło”.

Tż Aon stwierdził, że wizyta odbyła się z jego własnej woli i bez oficjalnego charakteru, a od czasu publikacji prasowej Pałac Królewski i Gospodarstwo Domowe nie wydali oficjalnego oświadczenia, chociaż wizyta była szeroko relacjonowana w tajskich i zagranicznych mediach.

Ten artykuł pierwotnie ukazał się na naszej siostrzanej stronie TPN National.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce. Ma doświadczenie w HR i operacjach i od dekady pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od około dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie proszę kierować na e-mail [email chroniony] O nas: https://thephuketexpress.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thephuketexpress.com/contact-us/