AKTUALIZACJA: Kolejny podejrzany poddał się w strzelaninie w Patongu

Patong –

Inny podejrzany poddał się po tym, jak dwóch młodych mężczyzn zostało rannych w strzelaninie związanej z bronią palną w Patong.

Nasze poprzednie historie:

Dwie strony rozmawiały o nieujawnionym osobistym sporze, zanim jedna ze stron, która była w sedanie, otworzyła ogień do dwóch rannych mężczyzn, zanim odjechali swoim pojazdem on Czwartek wczesnym rankiem (3 sierpniard) w pobliżu skrzyżowania na Petch Kood Road.

Podejrzany został aresztowany po tym, jak dwóch młodych mężczyzn zostało rannych po strzelaninie związanej z bronią palną w Patong.

Teraz aktualizacja:

Policja Patong poinformowała Phuket Express we wtorek (8 sierpnia), że aresztowała innego podejrzanego, którego zidentyfikowano jedynie jako 26-letniego Subandita z Rassada w Phuket, po nakazie aresztowania wydanym przez Sąd Prowincji Phuket 4 sierpniath, 2023.

Zarzuca się mu udział w zamiarze zabójstwa, nielegalne posiadanie broni palnej i amunicji, publiczne noszenie broni i amunicji bez powodu oraz strzelanie w miejscach publicznych.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.