AKTUALIZACJA: Kolejne dwa żółwie morskie znalezione pod wpływem ropy w Morzu Phuket

Phuket-

Kolejne dwa żółwie morskie zostały znalezione pod wpływem oleju w morzu w Phuket.

Nasze poprzednie historie:

Na kilku plażach w Thalang znaleziono plamy oleju, a także małego żółwia morskiego, który najwyraźniej został dotknięty olejem.

Urząd Morski Phuket złożył raport o wszczęciu postępowania sądowego przeciwko łodzi, która wypuściła ropę do morza.

Drugi żółw morski został znaleziony dotknięty olejem w morzu w Phuket. Morscy ekolodzy stwierdzili, że lokalne zasoby morskie zostały poważnie dotknięte.

Urząd Morski w Phuket złożył kolejne raporty policyjne o wszczęciu postępowania sądowego przeciwko łodzi, która wypuściła ropę do morza.

Teraz aktualizacja:

Urzędnicy z Departamentu Zasobów Morskich i Przybrzeżnych (DMCR) powiedzieli Phuket Express, że urzędnicy z Parku Narodowego Sirinat w Thalang zostali powiadomieni przez lokalnych mieszkańców we wtorek (8 sierpnia)th), że w pobliżu plaży Nai Yang znaleziono żółwia morskiego pokrytego olejem. Zielony żółw miał 29 centymetrów długości i 30 centymetrów szerokości.

Tego samego dnia DMCR zostało powiadomione przez ratownika plażowego na plaży Mai Khao, że znaleziono żółwia morskiego Olive Ridley pokrytego olejem. Żółw miał 15 centymetrów szerokości i 16 centymetrów długości. Oba żółwie zostały uratowane, a olej został z nich oczyszczony, zanim został przewieziony do Centrum Ratownictwa Zwierząt Morskich Sireetarn w celu dalszego leczenia.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.