Właściciel sklepu z masażami w Patong aresztowany za rzekome otwarcie bez pozwolenia

Patong –

Mężczyzna został aresztowany po tym, jak rzekomo otworzył salon masażu bez prawnego pozwolenia w Patongu.

Policja w Patong powiedziała Phuket Express, że otrzymała skargi od zaniepokojonych obywateli, że w Patongu nielegalnie otwarto salon masażu i wszczęła dochodzenie.

W czwartek (10 sierpnia) w salonie masażu przy Ratcha Uthit 200 Pi Road w Patong zatrzymano mężczyznę zidentyfikowanego jedynie jako pan Nantawat, którego wiek nie został podany przez policję. Został zabrany na komisariat policji w Patong w celu podjęcia dalszych działań prawnych.

Policja Patong powiedziała Phuket Express, że kontynuuje nielegalne ataki na sklepy z masażami.

Podobne artykuły:

Salon masażu w Patong został rzekomo otwarty bez pozwolenia.

Mężczyzna został aresztowany po tym, jak rzekomo otworzył gabinet masażu bez pozwolenia.

Kobieta została aresztowana po tym, jak rzekomo otworzyła nielicencjonowany salon masażu bez pozwolenia i pozwoliła nieletniej pracować.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.