Tajlandia przyłapuje Irakijczyka na piętnastu latach nadmiernego pobytu

Kanchanaburi –

Irakijczyk został aresztowany w Kanchanaburi w zachodniej Tajlandii za przekroczenie legalnej wizy na pobyt w Tajlandii o piętnaście lat.

Szef urzędu imigracyjnego w Kanchanaburi, pułkownik Korn Somkanae, powiedział mediom TPN, że został powiadomiony przez zaniepokojonego obywatela, że ​​cudzoziemiec, który niedawno uciekł z innej części Tajlandii, aby uniknąć aresztowania, ukrywa się w pensjonacie w Kanchanaburi.

Organy ścigania udały się do bezimiennego pensjonatu, aby znaleźć w nim 43-letniego Irakijczyka. Wjechał do Tajlandii w maju 2008 r. na podstawie wizy NON-B. Jego wiza wygasła w sierpniu 2008 roku. Przedłużył pobyt o 5,468 dni.

Został przewieziony na lokalny posterunek policji, gdzie postawiono mu zarzuty przekroczenia dozwolonego okresu pobytu, a następnie przewieziony do Tajlandzkiego Centrum Zatrzymań Imigracyjnych w Bangkoku i deportowany. Nie było jasne, dlaczego przedłużył ważność wizy. Media TPN zauważyły, że nazwisko Irakijczyka nie zostało ujawnione przez odpowiednich funkcjonariuszy.

Ten artykuł pierwotnie ukazał się na naszej siostrzanej stronie TPN National.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce. Ma doświadczenie w HR i operacjach i od dekady pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od około dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie proszę kierować na e-mail [email chroniony] O nas: https://thephuketexpress.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thephuketexpress.com/contact-us/