AKTUALIZACJA: Kolejny żółw morski dotknięty ropą znaleziony w Phuket

Phuket -

Kolejny żółw morski dotknięty ropą został znaleziony w morzu Phuket.

Nasze poprzednie historie:

Na kilku plażach w Thalang znaleziono plamy oleju, a także małego żółwia morskiego, który najwyraźniej został dotknięty olejem.

Urząd Morski Phuket złożył raport o wszczęciu postępowania sądowego przeciwko łodzi, która wypuściła ropę do morza.

Drugi żółw morski został znaleziony dotknięty olejem w morzu w Phuket. Morscy ekolodzy stwierdzili, że lokalne zasoby morskie zostały poważnie dotknięte.

Urząd Morski w Phuket złożył kolejne raporty policyjne o wszczęciu postępowania sądowego przeciwko łodzi, która wypuściła ropę do morza.

Kolejne dwa żółwie morskie zostały znalezione pod wpływem oleju w morzu w Phuket.

Więcej żółwi morskich zostało znalezionych pod wpływem ropy w morzu w Phuket.

Teraz aktualizacja:

Urzędnicy z Departamentu Zasobów Morskich i Przybrzeżnych (DMCR) powiedzieli Phuket Express, że zostali powiadomieni przez ratowników na plaży Karon, że znaleziono żółwia morskiego pokrytego olejem.

Przybyli na plażę, aby znaleźć młodego zielonego żółwia, który miał 12 cm szerokości, 13 cm długości i ważył 220 gramów. Żółw był słaby i odwodniony.

Żółw został uratowany, a olej został oczyszczony z wewnątrz i na zewnątrz, zanim został przewieziony do Centrum Ratownictwa Zwierząt Morskich Sireetarn w celu dalszego leczenia.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.