AKTUALIZACJA: Ostatni podejrzany poddał się w strzelaninie w Patongu

Patong –

Ostatni poszukiwany podejrzany poddał się policji po tym, jak dwóch młodych mężczyzn zostało rannych w strzelaninie związanej z bronią palną w Patong.

Nasze poprzednie historie:

Dwie strony rozmawiały o nieujawnionym osobistym sporze, zanim jedna ze stron, która była w sedanie, otworzyła ogień do dwóch rannych mężczyzn, zanim odjechali swoim pojazdem w czwartek wczesnym rankiem (3 sierpniard) w pobliżu skrzyżowania na Petch Kood Road.

Podejrzany został aresztowany po tym, jak dwóch młodych mężczyzn zostało rannych po strzelaninie związanej z bronią palną w Patong.

Inny podejrzany poddał się po tym, jak dwóch młodych mężczyzn zostało rannych w strzelaninie związanej z bronią palną w Patong.

Teraz nasza aktualizacja:

Policja w Patong poinformowała Phuket Express w czwartek (10 sierpnia).th), że ostatni poszukiwany podejrzany, zidentyfikowany jedynie jako 26-letni Sukanya, z Patongu, poddał się policji w Patongu w następstwie nakazu aresztowania wydanego przez sąd prowincji Phuket w dniu 4 sierpniath, 2023.

Jest oskarżona o udział w zamiarze zabójstwa, nielegalne posiadanie broni palnej i amunicji, publiczne noszenie broni i amunicji bez powodu oraz strzelanie w miejscach publicznych.

W strzelaninie brało udział łącznie pięciu podejrzanych. Teraz wszyscy podejrzani usłyszeli zarzuty. Phuket Express zauważył, że dwóch innych podejrzanych zostało wcześniej aresztowanych, ale policja nie ujawniła szczegółów.

Obraz po treści postu
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.