Tajski Urząd Turystyki skupi się na pozyskiwaniu wpływowych osób do promowania Tajlandii

Krajowy —

Urząd ds. Turystyki Tajlandii (TAT) zaprosił znanych międzynarodowych influencerów do udziału w imprezie stymulującej turystykę, która miała miejsce w miniony długi świąteczny weekend z okazji Dnia Matki.

TAT niedawno zaprosił influencerów i przedstawicieli mediów internetowych z regionu Azji i Pacyfiku na wydarzenie o nazwie „Write Your Own Amazing New Chapter” w Tajlandii. Wydarzenie odbyło się w dniach 9-13 sierpnia 2023 r. i miało na celu zainspirowanie influencerów do podzielenia się swoimi doświadczeniami z podróży z globalną publicznością.

Wydarzenie rozpoczęło się w Columbia Pictures Aquaverse w Chonburi, gdzie uczestników powitali zastępca gubernatora TAT ds. komunikacji marketingowej Chatthan Kunchorn Na Ayudhya i burmistrz Pattaya Poramase Ngampiches. Wygłosili przemówienia na temat znaczenia zrównoważonej turystyki i roli influencerów w jej promowaniu.

W ciągu czterech dni uczestnicy będą podróżować do trzech różnych miejsc w Tajlandii: Chiang Mai, Pattaya-Rayong i Phuket. Będą mieli różnorodne zajęcia, od zwiedzania starożytnych świątyń i pałaców po odkrywanie cudów natury w tych słynnych na całym świecie miejscach turystycznych.

Wśród 50 uczestników są influencerzy i blogerzy podróżniczy z różnych zakątków świata, w tym z Australii, Indii, Japonii, Malezji, Filipin, Singapuru, Korei Południowej, Chin, Tajwanu i Wietnamu.

TAT przewiduje, że wpływowe osoby będą dzielić się swoimi wspaniałymi doświadczeniami z ponad 26 milionami ludzi na całym świecie za pośrednictwem różnych kanałów mediów społecznościowych.

Ten artykuł pierwotnie ukazał się na naszej siostrzanej stronie The Pattaya News.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce. Ma doświadczenie w HR i operacjach i od dekady pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od około dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie proszę kierować na e-mail [email chroniony] O nas: https://thephuketexpress.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thephuketexpress.com/contact-us/