Family Mart w pełni zmienia markę jako Tops Daily w Tajlandii

Krajowy —

Żegnając się z Tajlandią, kultowe sklepy wielobranżowe „Family Mart” po ponad trzech dekadach działalności zostają całkowicie przemianowane na „Tops Daily”.

Central Retail Corporation PLC (CRC) podjęła decyzję o całkowitej transformacji i zmianie nazwy swoich kultowych sklepów wielobranżowych Family Mart na Tops Daily do końca tego roku.

To strategiczne posunięcie ma miejsce, gdy kontrakt CRC na franczyzę Family Mart w Tajlandii wygasa w 2023 roku. Rebranding ma na celu dostosowanie i usprawnienie działalności CRC w zakresie sklepów wielobranżowych pod szyldem Tops Daily, powiedział dyrektor operacyjny CRC, Maytinee Phisutsinthop.

W ramach tej transformacji Central Retail rozpoczął stopniowy rebranding i zmianę oznakowania sklepu z „Family Mart” na „Tops Daily”.

Przejście rozpoczęło się w różnych branżach w ciągu ostatnich kilku miesięcy, wraz z aktualizacją platformy internetowej, która prezentuje teraz nowy branding Tops Daily.

Nowe logo Tops Daily zawiera białe litery na czerwonym tle. To przeprojektowanie odbiega od poprzedniego logo Tops Daily, które zawierało czerwone litery „Tops” i czarne litery „Daily” na żółtym tle.

Strona mediów społecznościowych FamilyMart Thailand również poinformowała swoich klientów pytających o sytuację, stwierdzając:

„Family Mart zostanie przemianowany na Tops Daily, aby skonsolidować naszą działalność biznesową i zapewnić spójne standardy dostępności i usług wszystkim naszym cennym klientom”.

Liczba oddziałów FamilyMart w Tajlandii drastycznie spadła z 1,135 w 2017 r. do 409 w 2023 r. Z kolei jego główny rywal biznesowy, 7-Eleven, ma ponad 13,000 XNUMX oddziałów.

FOTO: Central Food Retail Group

Ten artykuł pierwotnie ukazał się na naszej siostrzanej stronie The Pattaya News.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce. Ma doświadczenie w HR i operacjach i od dekady pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od około dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie proszę kierować na e-mail [email chroniony] O nas: https://thephuketexpress.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thephuketexpress.com/contact-us/