Napad na kasyna hazardowe w Thalang, Phuket, aresztowano 18 graczy

Thalang –

Policja dokonała nalotu na dwie nielegalne kasyna w Thalang i aresztowano 18 graczy.

Policja Thalang powiedziała Phuket Express, że w niedzielę (13 sierpniath) dokonali nalotu na nielegalne kasyno walki kogutów w Sri Soonthorn. Zatrzymano ośmiu hazardzistów. Napadnięto również na pobliski salon hazardowy High-Low, gdzie aresztowano 10 graczy.

Nalot nastąpił po tym, jak policja otrzymała informację od zaniepokojonego obywatela, że ​​w okolicy znajdują się nielegalne kasyna. Wszyscy gracze zostali zabrani na komisariat policji w Thalang, gdzie postawiono im zarzut udziału w nielegalnym hazardzie, chociaż ich nazwiska nie zostały ujawnione prasie.

Pewnej kobiecie, zidentyfikowanej jako pani Ya, postawiono dodatkowe zarzuty związane z prowadzeniem nielegalnego miejsca hazardowego.

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.