Nieletni znaleziony w nielicencjonowanym sklepie z masażami Patong

Patong –

Tajka została aresztowana po tym, jak rzekomo otworzyła nielicencjonowany salon masażu bez pozwolenia i pozwoliła nieletniej pracować.

Policja Patong powiedziała Phuket Express, że otrzymała skargi od zaniepokojonych obywateli, że salon masażu został otwarty nielegalnie, a pracownicy poniżej 18 roku życia obsługują klientów w Patongu i wszczęli dochodzenie.

W sobotę (12 sierpnia brth) zatrzymali kobietę zidentyfikowaną jedynie jako pani Ornuma, której wiek nie został podany przez policję, w salonie masażu przy Ratch Uthit 200 Pi Road.

Została zabrana na komisariat policji w Patong, gdzie usłyszała zarzuty otwarcia salonu masażu bez pozwolenia i umożliwienia pracy w nim pracownikom poniżej 18 roku życia.

Policja Patong powiedziała Phuket Express, że nieletni nie mają kwalifikacji do pracy w salonach masażu.

To było drugi salon masażu zamknięty za brak licencji i zezwolenie nieletnim na pracę w tym samym obszarze w ciągu tygodnia w Patong.

Policja generalnie rozprawia się również z nielicencjonowanymi sklepami z masażami w Phuket, jak widać tutaj.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.