Organizacje organizują zajęcia z okazji rocznicy urodzin królowej matki

KOMUNIKAT PRASOWY:

Liczne organizacje w sektorze publicznym i prywatnym zorganizowały działania z okazji rocznicy urodzin Jej Królewskiej Mości Królowej Sirikit Królowej Matki w sobotę 12 sierpnia.

Khunying Saengduan Na Nakorn, prezes Fundacji na rzecz Pomocy Rodzinie Weteranów Wojennych (FFWV), wziął udział w wydarzeniu wręczenia toreb z prezentami i gotówki 73 weteranom leczonym w Szpitalu Ogólnym Weteranów w Bangkoku. Żołnierze odnieśli obrażenia lub byli niepełnosprawni na służbie. Khunyingowi Saengduanowi towarzyszyli członkowie zarządu FFWV i wolontariusze.

W międzyczasie Administracja Metropolitalna Bangkoku (BMA) zorganizowała pokaz kurtyny wodnej w parku Benchasiri w dzielnicy Khlong Toei na cześć Jej Królewskiej Mości Królowej Matki. Wydarzenie jest otwarte dla publiczności od 12 do 31 sierpnia. W tym okresie codziennie odbywają się trzy tury pokazów kurtyny wodnej – pierwszy o 7:00, drugi o 8:00 i trzeci o 9:30.

BMA rozwija Benchasiri Park we współpracy z około 50 agencjami sektora publicznego i prywatnego. Park obejmuje 29 rai przestrzeni i powstał 31 lat temu. W tym parku w centrum miasta dominują elementy wodne i fontanny.

Powyższe jest komunikatem prasowym Departamentu PR rządu Tajlandii.

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.