Trzeci syn króla Tajlandii odwiedza Tajlandię po raz pierwszy od dziesięcioleci

Tajlandia -

Trzeci syn Jego Królewskiej Mości Króla Maha Vajiralongkorna odwiedził Tajlandię po raz pierwszy od dziesięcioleci.

Najpierw dla kontekstu:

Drugi syn Jego Królewskiej Mości Króla Maha Vajiralongkorn odwiedził Tajlandię po 27 latach.

Teraz dla naszej historii:

Doktor Chakriwat Vivacharawongse, lat 40, dobrze znany Tajom jako „Than Aong”, dołączył do swojego starszego brata Vacharaesorn Vivacharawongse „Than Aon” w Bangkoku w niedzielę (13 sierpnia)th).

Niż Aong powiedział tajskim mediom: „Moje marzenie się spełniło. Miałem okazję osobiście oddać cześć pomnikowi księcia Mahidola w Tajlandii. Ponieważ jestem teraz lekarzem, inspiruje mnie on. Podążam za jego wolą przekazywania inspiracji innym studentom, aby byli dobrymi lekarzami”. Than Aong okazywał również szacunek pomnikowi swojego dziadka, zmarłego króla Bhumibola Adulyadeja.

Than Aong jest założycielem Nowego Jorku, założycielem Chakriwat Medical Information Center w Nowym Jorku.

Wassana Nanuam, starsza reporterka tajskich mediów, zamieściła na swoich kanałach społecznościowych zdjęcia i poinformowała, że ​​to pierwszy raz, kiedy Than Aong i Than Aon byli razem w Tajlandii, odkąd byli dziećmi.

Obaj mężczyźni mieszkają w Stanach Zjednoczonych od dziesięcioleci i ta podróż jest powszechnie postrzegana jako pojednanie ze swoim dziedzictwem i przeszłością, chociaż obaj mężczyźni podkreślali, że jest to podróż osobista. Na chwilę obecną Pałac Królewski nie wydał oficjalnego oświadczenia w sprawie wizyt.

Ten artykuł pierwotnie ukazał się na naszej siostrzanej stronie TPN National.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce. Ma doświadczenie w HR i operacjach i od dekady pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od około dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie proszę kierować na e-mail [email chroniony] O nas: https://thephuketexpress.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thephuketexpress.com/contact-us/