AKTUALIZACJA: Ogromny żółw morski dotknięty ropą znaleziony w Phuket

Phuket -

Ogromny żółw morski dotknięty ropą został znaleziony w morzu Phuket.

Nasze poprzednie historie:

Na kilku plażach w Thalang znaleziono plamy oleju, a także małego żółwia morskiego, który najwyraźniej został dotknięty olejem.

Urząd Morski Phuket złożył raport o wszczęciu postępowania sądowego przeciwko łodzi, która wypuściła ropę do morza.

Drugi żółw morski został znaleziony dotknięty olejem w morzu w Phuket. Morscy ekolodzy stwierdzili, że lokalne zasoby morskie zostały poważnie dotknięte.

Urząd Morski w Phuket złożył kolejne raporty policyjne o wszczęciu postępowania sądowego przeciwko łodzi, która wypuściła ropę do morza.

Kolejne dwa żółwie morskie zostały znalezione pod wpływem oleju w morzu w Phuket.

Więcej żółwi morskich zostało znalezionych pod wpływem ropy w morzu w Phuket.

Kolejny żółw morski dotknięty ropą został znaleziony w morzu Phuket.

Teraz aktualizacja:

Urzędnicy z Departamentu Zasobów Morskich i Przybrzeżnych (DMCR) powiedzieli Phuket Express, że w miniony weekend zostali powiadomieni przez lokalnych rybaków o znalezieniu ogromnego żółwia morskiego, który utknął w sieci rybackiej pokrytej plamami oleju w pobliżu wyspy Bon w Rawai. , Mueang Phuket.

Żółw został uratowany, a olej został z niego oczyszczony, zanim żółw został zabrany do Centrum Ratownictwa Zwierząt Morskich Zagrożonych Wyginięciem Sireetarn w celu dalszego leczenia.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.