50-letnie drzewo upada podczas ulewnego deszczu w rezydencji urzędnika w Phuket

Phuket -

50-letnie drzewo upadło wczoraj podczas ulewnego deszczu i wiatru na rezydencję stałego sekretarza prowincji Phuket, która znajduje się w pobliżu rezydencji gubernatora. Na szczęście nikt nie został ranny

W poniedziałek (14 sierpnia o godzth) w Phuket nawiedziły silne wiatry i ulewne deszcze. Niektóre obszary, w tym Samkong i Rassada, a także Mueang Phuket ucierpiały z powodu niewielkich powodzi.

Ogromna sosna, mająca ponad 50 lat, została przewrócona przez silny wiatr. Drzewo uderzyło w ogrodzenie rezydencji stałego sekretarza prowincji Phuket. Nie zgłoszono żadnych obrażeń.

Władze ścięły powalone drzewo przed usunięciem go z terenu, a ogrodzenie jest naprawiane od czasu prasowego.

Południowe Centrum Meteorologiczne (Zachodnie Wybrzeże) wydało w poniedziałek (14 sierpnia) ostrzeżenie przed ulewnymi deszczami, silnymi wiatrami i wysokimi falami dla obszaru Andamanów, w tym dla Phuket.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.