Statek wycieczkowy z Singapuru przybywa do Phuket z 3,865 turystami

Phuket -

Statek wycieczkowy z Singapuru przybył z 3,865 turystami do molo w Wichit, Mueang Phuket.

We wtorek (15 sierpniath) o godzinie 6:00 przedstawiciele Phuket powitali 3,865 turystów na przystani Phuket Marine Custom Pier w zatoce Makham. Przybyli statkiem wycieczkowym Genting Dream, narodowym liniowcem Bahamów, ale niedawno z Singapuru.

Genting Dream wystartował z Phuket o godzinie 2:00 tego samego dnia, kierując się do Penang w Malezji, ale podobno wielu pasażerów cieszyło się Phuket i zapewniało dochody lokalnej gospodarce, odwiedzając lokalne atrakcje turystyczne i sklepy.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.