Członek Rady Prowincji Phuket ginie w wypadku samochodowym

Phuket -

Członek Rady Prowincji Phuket zginął w wypadku samochodowym w Thalang.

Policja Thalang została powiadomiona o wypadku we wtorek (15 sierpnia).th) wczesnym rankiem lokalną drogą w Thep Krasattri.

Policja, służby ratownicze i Phuket Express przybyły na miejsce zdarzenia, aby znaleźć pickupa w rowie na poboczu drogi. Kierowca został znaleziony martwy w furgonetce i został później zidentyfikowany przez policję jako 51-letni Paisarn Utatchakun. Pan Paisarn był członkiem Rady Prowincji Phuket.

Niezidentyfikowany przyjaciel Paisarna, który później przybył na miejsce zdarzenia, powiedział policji, że Paisarn właśnie wyszedł z pogrzebu, po czym zostawił swojego drugiego przyjaciela w pobliskim domu, a następnie udał się do domu.

Na tym etapie policja Thalang uważała, że ​​pan Paisarn mógł zasnąć za kierownicą.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.