Drugi i trzeci syn króla Tajlandii wracają do USA po pierwszej wizycie od 27 lat

Tajlandia -

Drugi i trzeci syn Jego Królewskiej Mości Króla Maha Vajiralongkorn wrócił do Nowego Jorku po wizycie w Tajlandii.

Nasze poprzednie historie:

Drugi syn Jego Królewskiej Mości Króla Maha Vajiralongkorn odwiedził Tajlandię po 27 latach.

Trzeci syn Jego Królewskiej Mości Króla Maha Vajiralongkorna odwiedził Tajlandię po raz pierwszy od dziesięcioleci.

Teraz aktualizacja:

Than Aon i Than Aong wylecieli z Tajlandii we wtorek (15 sierpnia).th) wczesnym rankiem na lotnisku Suvarnabhumi w Samut Prakan w kierunku Nowego Jorku w Stanach Zjednoczonych Ameryki.

Than Aon i Than Aong podziękowali prasie na lotnisku. „Dziękujemy, że odprowadziłeś nas tutaj na lotnisku. W tym tygodniu byliśmy bardzo zajęci, ponieważ byliśmy w Tajlandii tylko przez kilka dni. Jest wiele innych rzeczy, które chcemy zrobić w Tajlandii i dla niej. Ogólnie rzecz biorąc, chcemy zobaczyć więcej Tajlandii. ”

„Otrzymaliśmy tutaj wiele miłości od Tajów. Po bardzo długim czasie, który tu zostawiliśmy, 27 latach, nasze serca są spełnione”.

„Tajlandia będzie krajem nadziei. Tajowie mają dużo miłości i nadziei. Szanują się nawzajem i słuchają. Bez względu na to, kim jesteśmy, w tym kraju jesteśmy Tajami, jesteśmy przyjaciółmi, jesteśmy rodzinami, jesteśmy tymi samymi Tajami. Dajemy sobie miłość, przepraszamy się nawzajem”.

Podczas swojej wizyty obaj bracia otrzymali szerokie wsparcie w mediach społecznościowych.

Ten artykuł pierwotnie ukazał się na naszej siostrzanej stronie TPN National.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce. Ma doświadczenie w HR i operacjach i od dekady pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od około dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie proszę kierować na e-mail [email chroniony] O nas: https://thephuketexpress.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thephuketexpress.com/contact-us/