Kierowca ginie po zderzeniu motocykla z autobusem w Thalang

Thalang-

Motocyklista zginął po tym, jak jego motocykl zderzył się z autobusem turystycznym w Thalang.

Policja Thalang została powiadomiona o wypadku na Sri Soonthorn Road w subdystrykcie Sri Soonthorn przed północą we wtorek (15 sierpnia).th).

Na miejsce przyjechała policja i pogotowie ratunkowe, które zastało uszkodzony motocykl na drodze.

W pobliżu znaleziono ciało jeźdźca, pana Jakkrapopa Tuaysiri, lat 53. Był malarzem w hotelu. W pobliżu znaleziono autobus wycieczkowy z uszkodzonym przodem.

Kierowca autobusu wycieczkowego, 45-letni Sittichai Puhard, powiedział policji, że przewozi ponad 10 turystów z Kamali. Padał deszcz, gdy motocykl jadący pod prąd uderzył w autobus.

Jednak policja Thalang kontynuuje dochodzenie w celu ustalenia dokładnej przyczyny wypadku w celu ewentualnego dalszego dochodzenia w sprawie incydentu.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.