Mieszkańcy Thalang proszą o podjęcie działań przeciwko nietrzeźwemu mężczyźnie, który regularnie wkracza do domów innych ludzi

Thalang –

Nietrzeźwy ojciec trzymający swoją dwuletnią córkę wszedł do domu innej osoby w Thalang, aby wziąć prysznic i według lokalnych mieszkańców nie jest to pierwszy raz, kiedy ten mężczyzna wtargnął na czyjąś własność.

Pan Nopparit Roongrueng, sołtys wioski M.5 w Sri Soonthorn, powiedział Phuket Express, że w środę po południu (16 sierpniath), mieszkaniec Soi Uthai wezwał policję po tym, jak niezidentyfikowany mężczyzna w wieku około 40 lat wspiął się na płot do domu nieznajomego, niosąc swoją dwuletnią córkę, aby wziąć prysznic. Kiedy zobaczył policję przybywającą do domu, jemu i jego córce udało się w jakiś sposób uniknąć aresztowania, wspinając się na tyły posiadłości.

Nopparit powiedział policji Thalang, że mężczyzna jest narkomanem i zawsze zabiera rzeczy innych osób bez pozwolenia i wkracza do innych domów. Mieszka w tej samej okolicy z żoną i córką i mimo licznych skarg stanowi stały problem dla innych mieszkańców. Nopparit powstrzymał się jednak od podania imienia i pełnej identyfikacji mężczyzny tajlandzkim mediom.

Policja Thalang poinformowała The Phuket Express, że bezpośrednio po incydencie udali się do domu podejrzanego, aby spróbować porozmawiać z jego żoną, ale jej nie było. Policja Thalang powiedziała również, że gdyby aresztowali mężczyznę za serię przeważnie drobnych uciążliwych zachowań, nikt nie zaopiekowałby się jego córką, ponieważ matka wydawała się być w dużej mierze nieobecna.

Niezidentyfikowany właściciel domu, w którym podejrzany wziął niepożądany prysznic, złożył oficjalne doniesienie na policję Thalang i poprosił o jego aresztowanie, niezależnie od tego, czy policja waha się przed podjęciem kroków prawnych przeciwko mężczyźnie.

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.