Złodziej rzekomo kradnie z domu cudzoziemca w Rawai

Rawaj –

Złodziej włamał się do domu cudzoziemca w Rawai, a lokalni mieszkańcy powiedzieli, że złodzieje włamali się do wielu domów w tej samej okolicy.

Złodziej został złapany na nagraniu z monitoringu, gdy włamywał się do domu niezidentyfikowanego cudzoziemca w Rawai. Złodziej podobno ukradł dziesiątki tysięcy bahtów w gotówce. Incydent został zgłoszony policji w Chalong.

Inni lokalni mieszkańcy powiedzieli, że złodzieje włamywali się do ich domów w tej samej okolicy, a nawet trzykrotnie włamywali się do tego samego domu. Złodzieje byli bardzo profesjonalni, ponieważ przy wejściu nic nie było zepsute, nawet zamki.

Lokalni mieszkańcy mają nadzieję, że odpowiednia policja szybko aresztuje podejrzanego (podejrzanych).

Podobny incydent:

Podejrzani rzekomo ukradli milion bahtów w gotówce z domu cudzoziemca w Thalang.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.