Phuket gospodarzem wyścigu Spartan APAC Championship 2023

KOMUNIKAT PRASOWY:

Blue Tree Phuket i RUNRIO Tajlandia ogłosiły strategiczną współpracę w celu organizacji Spartan APAC Championship 2023, co oznacza, że ​​drugi rok z rzędu Spartanie z całego świata podejmą wyzwanie TRIFECTA Weekend. Partnerstwo dodatkowo umacnia reputację Tajlandii jako światowej klasy ośrodka sportowego.

Dzięki niedawnemu sukcesowi „Spartan Pattaya 2023”, który przyciągnął ponad 6,000 uczestników i wygenerował ponad 300 milionów bahtów przychodów, Tajlandia nadal umacnia swój status czołowego centrum imprez sportowych ASEAN. Oczekuje się, że nadchodzące wydarzenie „Spartan Phuket 2023”, które odbędzie się w dniach 25-26 listopada 2023 r. w Blue Tree Phuket w prowincji Phuket, przyciągnie ponad 5,000 uczestników i przyniesie znaczące korzyści ekonomiczne.

Bo Johan, dyrektor generalny Blue Tree Phuket, wyraził swoje podekscytowanie nadchodzącym wydarzeniem. Wspomniał, że po triumfie „Pattaya Spartan Trifecta Weekend & Trail 2023” przygotowania do „Phuket Spartan Trifecta & APAC Championship Weekend zaprezentowane przez Blue Tree Phuket” idą pełną parą. Dodał, że to wydarzenie, we współpracy z różnymi współpracownikami, zapewni uczestnikom różnorodne zajęcia, w które będą mogli się zaangażować i rozkoszować.

„Phuket Spartan Trifecta and APAC Championship Weekend przedstawiony przez Blue Tree Phuket” obejmie wymagający wyścig terenowy z 30 przeszkodami, mający na celu sprawdzenie wytrzymałości fizycznej uczestników.

Wydarzenie odbędzie się na tle największej w Tajlandii krystalicznie czystej, błękitnej laguny. Spartan Tajlandia pozyskała wsparcie ponad 20 ambasadorów marki i wpływowych osób do promowania wydarzenia, które ma dotrzeć do ponad miliona fanów. Tajlandzkie Biuro Konferencji i Wystaw (TCEB) wraz z prowincją Phuket i RUNRIO Tajlandia również sponsorowały to wydarzenie.

Powyższe jest komunikatem prasowym Departamentu PR rządu Tajlandii.

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.