Phuket gospodarzem wyścigu Spartan APAC Championship 2023

KOMUNIKAT PRASOWY:

Blue Tree Phuket i RUNRIO Tajlandia ogłosiły strategiczną współpracę w celu organizacji Spartan APAC Championship 2023, co oznacza, że ​​drugi rok z rzędu Spartanie z całego świata podejmą wyzwanie TRIFECTA Weekend. Partnerstwo dodatkowo umacnia reputację Tajlandii jako światowej klasy ośrodka sportowego.

Dzięki niedawnemu sukcesowi „Spartan Pattaya 2023”, który przyciągnął ponad 6,000 uczestników i wygenerował ponad 300 milionów bahtów przychodów, Tajlandia nadal umacnia swój status czołowego centrum imprez sportowych ASEAN. Oczekuje się, że nadchodzące wydarzenie „Spartan Phuket 2023”, które odbędzie się w dniach 25-26 listopada 2023 r. w Blue Tree Phuket w prowincji Phuket, przyciągnie ponad 5,000 uczestników i przyniesie znaczące korzyści ekonomiczne.

Bo Johan, dyrektor generalny Blue Tree Phuket, wyraził swoje podekscytowanie nadchodzącym wydarzeniem. Wspomniał, że po triumfie „Pattaya Spartan Trifecta Weekend & Trail 2023” przygotowania do „Phuket Spartan Trifecta & APAC Championship Weekend zaprezentowane przez Blue Tree Phuket” idą pełną parą. Dodał, że to wydarzenie, we współpracy z różnymi współpracownikami, zapewni uczestnikom różnorodne zajęcia, w które będą mogli się zaangażować i rozkoszować.

„Phuket Spartan Trifecta and APAC Championship Weekend przedstawiony przez Blue Tree Phuket” obejmie wymagający wyścig terenowy z 30 przeszkodami, mający na celu sprawdzenie wytrzymałości fizycznej uczestników.

Wydarzenie odbędzie się na tle największej w Tajlandii krystalicznie czystej, błękitnej laguny. Spartan Tajlandia pozyskała wsparcie ponad 20 ambasadorów marki i wpływowych osób do promowania wydarzenia, które ma dotrzeć do ponad miliona fanów. Tajlandzkie Biuro Konferencji i Wystaw (TCEB) wraz z prowincją Phuket i RUNRIO Tajlandia również sponsorowały to wydarzenie.

Powyższe jest komunikatem prasowym Departamentu PR rządu Tajlandii.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.