Jedna osoba ranna, sześć pojazdów uszkodzonych w wypadku samochodowym na Koh Kaew – WIDEO

Ko Kaew –

Jedna osoba odniosła obrażenia, a sześć pojazdów zostało uszkodzonych w wypadku samochodowym z udziałem wielu pojazdów na Koh Kaew, Mueang Phuket.

Policja miasta Phuket została powiadomiona o wypadku na północnym pasie Thep Krasattri Road w czwartek (17 sierpnia).th) w godzinach szczytu późnym popołudniem.

Przybyli na miejsce zastali na drodze sześć uszkodzonych pojazdów. Jedna niezidentyfikowana osoba odniosła obrażenia.

Nagranie z kamery samochodowej z innego pojazdu, który jechał, pokazuje, jak ciężarówka dostarczająca paczki zderza się z sedanem, który natychmiast zablokował ruch, który następnie wjechał na drogę. Wypadek spowodował wielogodzinne korki, a ruch został wstrzymany na wiele kilometrów.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.