AKTUALIZACJA: Para aresztowana po tym, jak mężczyzna wtargnął do domu innej osoby w Thalang

Talang:

Para została aresztowana po tym, jak nietrzeźwy ojciec, trzymający swoją dwuletnią córkę, wszedł do domu innej osoby w Thalang.

Nasza poprzednia historia:

Lokalny mieszkaniec Soi Uthai wezwał policję po tym, jak niezidentyfikowany mężczyzna w wieku około 40 lat wspiął się na płot do domu nieznajomego, niosąc swoją dwuletnią córkę, aby wziąć prysznic. Mężczyzna jest narkomanem i zawsze zabiera cudze rzeczy bez pozwolenia i włamuje się do innych domów, mówią okoliczni mieszkańcy.

Teraz aktualizacja:

Pan Nopparit Roongrueng, sołtys wioski M.5 w Sri Soonthorn, powiedział Phuket Express, że zespół policji Thalang przeszukał dom, w którym mieszka mężczyzna z żoną i dwuletnią córką.

Znaleźli cztery tabletki metamfetaminy i niewielką ilość krystalicznej metamfetaminy.
Znaleziono również wiele przedmiotów, które para rzekomo ukradła z innych pobliskich rezydencji.

Zostali zabrani na posterunek policji w Thalang w celu podjęcia dalszych kroków prawnych. Tymczasem ich dwuletnią córką zajmują się inni krewni.

Policja nie podała nazwisk podejrzanych i nie wydała od razu oświadczenia.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.