Szesnastu studentów zostało uratowanych po tym, jak utknęli w windzie uniwersytetu w Phuket

Phuket -

Szesnastu studentów zostało uratowanych po tym, jak przez około pół godziny nie można było otworzyć drzwi windy na uniwersytecie w Mueang Phuket.

Policja miasta Phuket, The Phuket Express i służby ratownicze zostały wezwane w poniedziałek (21 sierpnia)st) po południu na uniwersytet w Rassada.

Dozorcy windy nie byli w stanie otworzyć drzwi windy. Ratownicy używają szczęki życia, aby siłą otworzyć drzwi windy.

Studenci zostali uwolnieni z windy po tym, jak utknęli w windzie przez około pół godziny. Wszyscy byli studentami pierwszego roku uniwersytetu, było to dziesięć kobiet i sześciu mężczyzn. Dwóch z nich zostało zabranych do pobliskiego szpitala z powodu problemów z oddychaniem związanych z paniką.

Gubernator Phuket Naroong Woonciew osobiście przybył później na miejsce zdarzenia, aby odwiedzić uratowanych uczniów i podziękować im za, jak to określił, ich odwagę.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.