AKTUALIZACJA: Włamywacz, który zaatakował dom cudzoziemca w Rawai, został aresztowany

Rawaj –

Włamywacz z Myanmaru, który włamał się do domu cudzoziemca w Rawai, a także do wielu innych lokalnych domów, został aresztowany przez policję w Chalong.

Nasza poprzednia historia:

Złodziej włamał się do domu cudzoziemca w Rawai, a lokalni mieszkańcy powiedzieli, że złodzieje włamali się do wielu domów w tej samej okolicy.

Teraz aktualizacja:

Policja w Chalong poinformowała Phuket Express, że w niedzielę (20 sierpnia) aresztowała pana THAN MIN HTIKE, obywatela Myanmaru (policja nie podała jego wieku). Został aresztowany na Chao Fa West Road w Chalong i usłyszał zarzut nocnej kradzieży. Następnie przyznał się policji, że niedawno włamał się do willi w Soi Toh Dam w Rawai.

Następnie po wykonaniu badania moczu uzyskał pozytywny wynik testu na obecność narkotyków i grozi mu dodatkowe oskarżenie o używanie nielegalnych narkotyków (metamfetaminy).

Policja sprawdziła również telefon komórkowy Thana i stwierdziła, że ​​regularnie grał w automaty online, w wyniku czego postawiono mu dodatkowe zarzuty nielegalnego hazardu.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.