Poznaj swoją Miss Universe Tajlandia 2023

Tajlandia -

Anntonia Porsild, lat 26, Tajka i Dunka, została Miss Universe 2023 Tajlandii.

Finał konkursu piękności Miss Universe w Tajlandii odbył się w niedzielę wieczorem (20 sierpnia).th) w Bangkoku. Anntonia reprezentowała w konkursie prowincję Nakhon Ratchasima.

FOTO: Miss Universe w Tajlandii

Jej ojciec jest Duńczykiem, a matka Tajką. Ukończyła studia licencjackie z marketingu i public relations na Stamford International University.

W 2019 roku Anntonia jako pierwsza Tajka została koronowana w konkursie Miss Supranational 2019 w międzynarodowym finale, który odbył się w Polsce.

Anntonia będzie reprezentowała Tajlandię na konkursie Miss Universe w Salwadorze w listopadzie tego roku.

FOTO: Miss Universe w Tajlandii

Anna Sueangam-iam, lat 23, została koronowana na Miss Universe Thailand 2022, która odbyła się w True Icon Hall centrów handlowych Iconsiam w sobotę wieczorem, 30 lipca.

Ten artykuł pierwotnie ukazał się na naszej siostrzanej stronie TPN National.

Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce. Ma doświadczenie w HR i operacjach i od dekady pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od około dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie proszę kierować na e-mail [email chroniony] O nas: https://thephuketexpress.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thephuketexpress.com/contact-us/