Poznaj swoją Miss Universe Tajlandia 2023

Tajlandia -

Anntonia Porsild, lat 26, Tajka i Dunka, została Miss Universe 2023 Tajlandii.

Finał konkursu piękności Miss Universe w Tajlandii odbył się w niedzielę wieczorem (20 sierpnia).th) w Bangkoku. Anntonia reprezentowała w konkursie prowincję Nakhon Ratchasima.

FOTO: Miss Universe w Tajlandii

Jej ojciec jest Duńczykiem, a matka Tajką. Ukończyła studia licencjackie z marketingu i public relations na Stamford International University.

W 2019 roku Anntonia jako pierwsza Tajka została koronowana w konkursie Miss Supranational 2019 w międzynarodowym finale, który odbył się w Polsce.

Anntonia będzie reprezentowała Tajlandię na konkursie Miss Universe w Salwadorze w listopadzie tego roku.

FOTO: Miss Universe w Tajlandii

Anna Sueangam-iam, lat 23, została koronowana na Miss Universe Thailand 2022, która odbyła się w True Icon Hall centrów handlowych Iconsiam w sobotę wieczorem, 30 lipca.

Ten artykuł pierwotnie ukazał się na naszej siostrzanej stronie TPN National.

Zapisz się!
Adam Judd
Pan Adam Judd jest współwłaścicielem TPN media od grudnia 2017 roku. Pochodzi z Waszyngtonu w Ameryce. Ma doświadczenie w HR i operacjach i od dekady pisze o wiadomościach i Tajlandii. Mieszka w Pattaya od około dziewięciu lat jako pełnoetatowy mieszkaniec, jest dobrze znany lokalnie i regularnie odwiedza ten kraj od ponad dekady. Jego pełne dane kontaktowe, w tym dane kontaktowe biura, można znaleźć na naszej stronie Kontakt poniżej. Historie proszę kierować na e-mail [email chroniony] O nas: https://thephuketexpress.com/about-us/ Skontaktuj się z nami: https://thephuketexpress.com/contact-us/