Delfin uratowany po tym, jak został wyrzucony przez morze na plażę Phang Nga

Phangnga –

Delfin został uratowany po tym, jak został wyrzucony na plażę w Phang Nga.

Departament Zasobów Morskich i Przybrzeżnych (DMCR) powiedział Phuket Express, że we wtorek (22 sierpniand) otrzymali powiadomienie od lokalnego mieszkańca, że ​​na plaży w dzielnicy Tai Mueang znaleziono wciąż żywego delfina. Miejscowi próbowali zepchnąć delfina z powrotem do morza, ale delfin pozostał wyrzucony na plażę.

Przybyli na plażę, aby znaleźć delfina pręgowanego. Okazało się, że miał on 206 centymetrów długości i ważył 54 kilogramy. Na delfinie znaleziono dwie rany.

Delfin został zabrany do ośrodka ratunkowego dla zwierząt zagrożonych Sireetarn Marine w Phuket w celu leczenia.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.