Bandyta aresztowany po tym, jak ranił jedną osobę w Thalang

Thalang –

Napastnik został aresztowany po tym, jak mężczyzna został ranny w wyniku postrzału w Thalang.

Policja Thalang powiedziała Phuket Express, że została powiadomiona ze szpitala Thalang w niedzielę (20 sierpnia)th), że mężczyzna został ranny w wyniku rany postrzałowej.

Policja przybyła na miejsce zdarzenia, aby znaleźć rannego, pana Songkrana Rawangpai, lat 24, z Thalang, który został ranny w wyniku postrzału w ramię. Nie był w stanie dobrze się porozumieć, a jego krewni powiedzieli policji, że pan Songkran ma problemy ze zdrowiem psychicznym i ma problemy z mówieniem.

W poniedziałek (21 sierpnia o godzst) policja zidentyfikowała podejrzanego jako 33-letniego Sitthiphona Chanapana. Został on aresztowany w domu w Sri Soonthorn w Thalang. Zabrano mu wiatrówkę BLACK PANTHER EVO. Został zabrany na komisariat policji w Thalang i usłyszał zarzut nielegalnego posiadania broni palnej.

Sitthiphon powiedział policji Thalang, że ranny mężczyzna, Songkran, zawsze kradnie owoce z ogrodu owocowego swojego ojca. Ostrzegali Songkrana, aby przestał, ale on nadal kradł owoce i rzekomo wypowiedział niegrzeczne słowa, zanim pan Sitthiphon otworzył ogień z powodu złości. Pan Sitthiphon twierdzi, że nie chciał uderzyć Songkrana.

Opłaty prawne w tej sprawie są kontynuowane od czasu prasowego.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.