Mężczyzna z Phuket zostaje oskarżony o zniesławienie po opublikowaniu nagrania zatrzymania policji na TikTok

Phuket -

Użytkownik mediów społecznościowych został oskarżony o zniesławienie po tym, jak opublikował w mediach społecznościowych, kiedy zobaczył, jak policja zatrzymała zagranicznych jeźdźców i ukarała ich grzywną za rzekome złamanie przepisów ruchu drogowego na drodze w Chalong.

Policja Chalong powiedziała Phuket Express, że w poniedziałek (21 sierpniast), użytkownik Tik Tok opublikował klip wideo z wiadomością o treści: „Policja Chalong chce pieniędzy od wszystkich”. Klip wideo pokazuje zagranicznych motocyklistów zatrzymanych i ukaranych grzywną przez policję drogową Chalong po tym, jak rzekomo złamali nieujawnione przepisy ruchu drogowego.

Policja w Chalong powiedziała Phuket Express po tym, jak incydent stał się wirusowy w mediach społecznościowych, że użytkownik Tik Tok dobrowolnie przyszedł na komisariat policji w Chalong po tym, jak usłyszał, że policja chce z nim rozmawiać.

Mężczyzna został oskarżony o zniesławienie przez reklamę i zniesławienie funkcjonariuszy policji podczas pełnienia służby. Mężczyzna przeprosił i przeprosił policję drogową w nowym klipie wideo.

Jednak policja Chalong powiedziała, że ​​nadal kontynuuje działania prawne przeciwko mężczyźnie. Phuket Express zauważył, że policja nie ujawniła nazwiska ani wieku mężczyzny. Uwaga: nagrywanie funkcjonariuszy w miejscach publicznych nie jest nielegalne, ale problem policji polegał na negatywnym oświadczeniu i wnioskach użytkownika, gdy policja z Chalong stwierdziła, że ​​funkcjonariusze wykonują tylko swoją pracę i zatrzymują przestępców drogowych, dzięki czemu ulice są bezpieczniejsze Wszystko.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.