Ciężarówka przewożąca butle z gazem przewróciła się na przejściu podziemnym w Phuket

Phuket -

Strażacy zostali wezwani po tym, jak ciężarówka przewożąca butle z gazem przewróciła się na przejściu podziemnym w Mueang Phuket.

Policja miasta Phuket została powiadomiona o wypadku we wtorek (22 sierpnia).nd) przy przejściu podziemnym Samkong na obwodnicy w Rassada, Mueang Phuket.

Policja i strażacy z wieloma wozami strażackimi przybyli do przejścia podziemnego, aby znaleźć przewróconą ciężarówkę przewożącą butle z gazem na pasie w kierunku południowym przejścia podziemnego.

28-letni kierowca Dawit Kongsomboon, który odniósł niewielkie obrażenia, powiedział policji, że ciężarówka była zbyt ciężka, zanim stracił kontrolę nad pojazdem. Pan Puwanart Kanjanachai, lat 20, który był pasażerem, odniósł różne obrażenia.

Strażacy rozpylali wodę i pianę na ciężarówkę, aby zapobiec pożarom. Przejście podziemne zostało tymczasowo zamknięte dla ruchu zarówno na pasach w kierunku północnym, jak i południowym, podczas gdy butle z gazem i ciężarówka zostały usunięte ze względów bezpieczeństwa. Wyjęcie wszystkich butli gazowych z ciężarówki zajęło około pół godziny.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.