Dwa sklepy z marihuaną w Patong mają wstrzymane licencje

Patong –

Licencje dla dwóch kolejnych sklepów z konopiami indyjskimi w Patong zostały wstrzymane po tym, jak stwierdzono, że łamią różne zasady.

Nasze poprzednie historie:

Cudzoziemcy w klipie wideo tworzyli treści promujące nowy, ale niezidentyfikowany sklep z konopiami w pobliżu międzynarodowego lotniska Phuket w Thalang, który właśnie został otwarty.

49-letni amerykański turysta przeprosił po tym, jak klip wideo, na którym używa maszyny do wydmuchiwania dymu z konopi indyjskich przez Bangla Road, stał się wirusowy w mediach społecznościowych, co doprowadziło do intensywnej debaty na temat konopi indyjskich oraz zasad i przepisów dotyczących konopi indyjskich.

Podjęto działania prawne przeciwko 13 nielicencjonowanym sklepom z konopiami indyjskimi w Phuket, a licencje dla 18 sklepów z konopiami indyjskimi zostały wstrzymane.

Teraz aktualizacja:

Policja w Patong powiedziała Phuket Express, że na początku tego tygodnia wraz z urzędnikami Departamentu Zdrowia Publicznego prowincji Phuket przeszukali wiele sklepów z konopiami indyjskimi w Patong.

Urzędnicy sprawdzili licencje i upewnili się, że sklepy nie sprzedają konopi indyjskich osobom poniżej 20. roku życia, kobietom w ciąży i matkom karmiącym dzieci mlekiem, a także, co najważniejsze, czy marihuany nie można palić w miejscach publicznych. Dotyczy to również sklepów.

Stwierdzono, że dwa sklepy z konopiami indyjskimi łamią zasady i ich licencje zostały wstrzymane. „Phuket Express” zauważył, że urzędnicy nie wskazali, jakie zasady złamali.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.