Drobny przypadek znaleziony w nielicencjonowanym barze Patong

Patong –

Tajka została aresztowana po tym, jak rzekomo otworzyła nielegalny bar bez pozwolenia i pozwoliła na pracę w nim nieletniej.

W czwartkowy wieczór (24 sierpnia)th) policja aresztowała kobietę zidentyfikowaną jedynie jako pani Waraphon, policja nie podała jej wieku, w barze na rynku OTOP przy Ratch Uthit 200 Pi Road w Patong.

Została zabrana na komisariat policji w Patong, gdzie usłyszała zarzuty otwarcia baru bez pozwolenia, umożliwienia pracownikom poniżej 18 roku życia pracy w barze oraz sprzedaży alkoholu bez pozwolenia.

Podobny incydent:

Tajka została aresztowana po tym, jak rzekomo otworzyła nielicencjonowany salon masażu bez pozwolenia i pozwoliła nieletniej pracować.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.