Pięć osób uratowano po tym, jak woda wyciekła do łodzi motorowej w pobliżu wyspy w Phuket

Phuket -

Pięć osób zostało uratowanych po tym, jak woda wyciekła do łodzi motorowej w pobliżu wyspy Mai Thon na południe od Phuket.

Policja morska Phuket powiedziała Phuket Express, że została powiadomiona przez policję Wichit o incydencie w środę wieczorem (23 sierpnia).rd). Wypłynęli w morze do miejsca, które zostało wysłane przez kapitana łodzi motorowej.

Dotarli na miejsce po wschodniej stronie wyspy Mai Thon, ale łódź policji morskiej w Phuket nie była w stanie zbliżyć się do łodzi motorowej, ponieważ woda była zbyt płytka dla ich większego statku.

Skontaktowano się z pobliską łodzią rybacką, a policja morska Phuket przyniosła pompę wodną do łodzi rybackiej, zanim dotarła ona do łodzi motorowej. Woda została następnie usunięta z łodzi motorowej.

Pięć osób na łodzi motorowej zostało zabranych z powrotem na wyspę Mai Thon. W czwartek rano (24 sierpnia brth) zostali bezpiecznie zabrani z powrotem na molo w Chalong.

Szef Biura Morskiego w Phuket, Chayaphon Pranit, powiedział Phuket Express, że wszyscy ludzie uratowani z łodzi motorowej wypłynęli do morza na ryby.

Phuket Express zauważył, że ich dane osobowe nie zostały ujawnione przez funkcjonariuszy.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.