Policja w Phuket twierdzi, że w barze Patong pracuje kolejny nieletni

Patong –

Tajka została aresztowana po tym, jak rzekomo pozwoliła w nim pracować nieletniej.

Po północy (26 sierpnia br.)th) policja aresztowała kobietę zidentyfikowaną jedynie jako pani Thongsai, policja nie podała jej wieku, w barze w Soi Sea Dragon przy Bangla Road w Patong.

Została zabrana na komisariat policji miasta Patong, gdzie usłyszała zarzuty zezwalania pracownikom poniżej 18 roku życia na pracę w miejscu rozrywki oraz zezwalania pracownikom poniżej 18 roku życia na pracę w godzinach od 10:00 do 6:00.

Policja w Phuket poinformowała, że ​​ostatnio znaleziono szereg nieletnich pracujących w okolicznych barach, co opisaliśmy poniżej.

Podobny incydent:

Tajka została aresztowana po tym, jak rzekomo otworzyła nielicencjonowany salon masażu bez pozwolenia i pozwoliła nieletniej pracować.

Tajka została aresztowana po tym, jak rzekomo otworzyła nielegalny bar bez pozwolenia i pozwoliła na pracę w nim nieletniej.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.