Nowa premier Tajlandii Srettha Thavisin odwiedza Phuket

Phuket -

Nowa premier Tajlandii Srettha Thavisin odwiedziła Phuket, aby omówić rozbudowę międzynarodowego lotniska w Phuket i rozwój turystyki.

Nasza poprzednia historia:

Srettha Thavisin, kandydatka na premiera z partii Pheu Thai, wygrała w dwuizbowym głosowaniu w tajskim parlamencie wybór na kolejnego premiera kraju.

Teraz aktualizacja:

30th Premier Tajlandii Srettha przybył w piątek (25 sierpnia) na międzynarodowe lotnisko w Phuketth) około godziny 11:00. Omówił z władzami lotniska plany rozbudowy lotniska.

Po południu w godzinach 2:30–4:30 spotkał się z przedsiębiorcami w Phuket, aby omówić rozwój prowincji. Następnie o godzinie 5:00 spotkał się z przedsiębiorcami na Thalang Road na Starym Mieście w Phuket.

O godzinie 8:00 spotkał się z przedsiębiorcami na Bangla Road w sprawie turystyki i propozycji dotyczących późniejszych godzin zamknięcia.

W sobotę (26 sierpnia brth) spotka się z przedsiębiorcami w Phang Nga, aby omówić turystykę wellness w prowincjach Andamanów przed powrotem do Bangkoku po południu.

Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a od czterech lat współpracuje z The Pattaya News. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.