Ogień niszczy kilka łodzi w Phuket, bez obrażeń

Phuket -

Ogień zniszczył dwie łodzie rybackie na molo w Phuket, ale na szczęście nikt nie odniósł obrażeń.

Szef biura Phuket Marine, pan Chayapong Pranit, powiedział dziennikowi The Phuket Express, że został powiadomiony o incydencie na molo Organizacji Targów Rybnych na wyspie Sirey w Rassada, Mueang Phuket, który miał miejsce w ostatni weekend 27 sierpnia 2023 r.

Strażacy z wozami strażackimi, którzy przybyli na miejsce zdarzenia, stwierdzili, że ogień objął dwie zaparkowane łodzie rybackie. Po szeroko zakrojonych działaniach zastępów straży pożarnej udało się ostatecznie opanować ogień. Obie łodzie rybackie były w złym stanie i obecnie nie były wykorzystywane ani jako miejsca zamieszkania, ani do wędkowania. Nie zgłoszono żadnych obrażeń ani nie stwierdzono wycieków oleju.

Biuro morskie w Phuket kontynuuje dochodzenie, aby znaleźć dokładną przyczynę pożaru, zidentyfikować właścicieli łodzi i określić ogólne straty finansowe.

Zapisz się!
Goongnang Suksawat
Goong Nang jest tłumaczem wiadomości, który przez wiele lat pracował zawodowo dla wielu organizacji informacyjnych w Tajlandii, a z The Pattaya News od ponad czterech lat. Specjalizuje się przede wszystkim w wiadomościach lokalnych z Phuket, Pattaya, a także w wiadomościach krajowych, ze szczególnym uwzględnieniem tłumaczeń z języka tajskiego na angielski i pracy jako pośrednik między reporterami a pisarzami anglojęzycznymi. Pochodzi z Nakhon Si Thammarat, ale mieszka w Phuket i Krabi, z wyjątkiem dojazdów do pracy między nimi.